יומן ההצלחה שלי

בפעם הראשונה בישראל ובאופן בלעדי משתחרר יומן אשר ידריך וילווה אתכם צעד אחד צעד בדרך להשגת המטרה שלך תוך 90 יום!
מוכח כשמשפר את הפרודוקטיביות עד ל 63%!
האם המשפטים האלה נשמעים לך מוכרים?
* אני לא מצליח להתחיל משהו ולסיים אותו עד הסוף
* יש לי הרבה מטרות והרבה יעדים ואין לי מושג מאיפה להתחיל
* אני לא מצליח להיות מפוקס עם כל הסחות הדעת שיש לי בחיים
* אני נוטה להתעסק בדברים הפחות חשובים מאשר להתמודד עם המטרה האמיתית

זה לא חייב להמשיך להיות ככה!
ההבדל בין האנשים המצליחים לבין כל השאר שלא משיגים את המטרות שלהם, הוא שהאנשים המצליחים והעשירים ביותר בעולם הם אנשים ממוקדים, יעילים ואפקטיביים ברמות על, ולכן הם משיגים את מה שרוב בני האדם לא מצליחים להשיג.
זה עצוב, אבל 98% מבני האדם נוטים ליפול להסחות הדעת, לדחיינות ולעצלנות. זה לא שהמצליחים טובים יותר או נולדו עם כישרון מיוחד, אלא יש להם נתיב ברור כיצד להשיג את המטרות והיעדים שלהם.

 

“יומן ההצלחה שלי” הוא יומן שמלווה אתכם יום יום ומדריך אתכם עם שיטות פשוטות ויעילות שרוב בני האדם פשוט לא מודעים אליהם.
ליומן יש 3 שלבים פשוטים שעוזרים לכם להשיג כל מטרה שתחפצו בה:
השלב הראשון: זיהוי המטרות החשובות ביותר שלך במהלך היום תוך מתן שאלות מכוונות על מנת להבין מה המטרות שבאמת חשובות לך.
השלב השני: בידוד והסרת כל הסחות הדעת תוך מיקוד לייזר לדברים שחשובים לכם על מנת להשיג יעילות ואפקטיביות מירבית של היום שלך! עזרה בבניית טקסי בוקר וטקסי ערב שיעזרו לכם להתקדם צעד נוסף לעבר המטרה שלך
השלב השלישי: מעקב אישי יום יומי של התוצאות שהשגת בכל יום שעבר, סקירה וניתוח של ההתקדמות שעשית עד כה, והסקת מסקנות ולקחים ליום הבא על מנת לייעל ולמקסם את האנרגיה והזמן שלך!

 

מיינו שהייתם מעלים את רמת השגת התוצאות והאפקטיביות שלכם ב63 אחוז ואפילו יותר! כיצד זה היה משפיע על חייכם? על מצבכם הבריאותי? על רמת האנרגיה שלכם? על מצבכם הכלכלי והחופש הפיננסי? על מערכות היחסים? זוגיות? סביבה? קריירה? ילדים?
אני מנחש שזה היה משנה כל תחום בחייכם, איך אני יודע? כי זה שינה כל תחום בחיים שלי.
מאדם עצלן ודחיין בלי משמעות וכיוון בחיים, כזה שנותן לכל דבר קטן לשבור ולהסיט אותו מהמטרה הפכתי למרצה המוביל במדינת ישראל שממלא את האולמות הכי גדולים, כתבתי ספר רב מכר תוך 3 חודשים(דבר שלאחרים לוקח שנה ואפילו 5 שנים לסיים אם בכלל) פתחתי תוך שנה 3 עסקים מצליחים במקביל, יצאתי לחופש כלכלי, אני נמצא ברמת אנרגיה ובריאות שלא חלמתי עליה אפילו, וחלק ניכר מזה שייך ליומן שיצרתי שעשה מהפך בחיים שלי, וכשראיתי מה הוא עשה לי החלטתי שאני חייב לשכפל ולשתף אותו עם המוני אנשים שאני בטוח שחווים את הבעיות שהיו לי, והיום הם הרגלים ישנים ונוסטלגיים.
היומן הזה יכול ואף יחולל מהפך גם בחיים שלכם
זה יומן בלעדי שלא קיים בארץ ולא תוכלו למצוא אותו במקום אחר, מרגע התשלום וקבלת החשבונית במייל, הוא יגיע תוך 10 ימי עסקים עם שליח בתיאום איתכם עד לדלת ביתכם.
אז למה אתם מחכים?
הגיע הזמן להעיף את החיים קדימה!

278

השאר פרטים