קורס דיגיטלי הסוף למירוץ העכברים

אם תסתכלו על חייו של אדם ממוצע שלמד ועובד קשה, תראו שהוא עובר מסלול דומה. הילד נולד והולך לבית הספר. ההורים הגאים נרגשים משום שהילד מצטיין, מקבל ציונים בינוניים עד טובים, ומתקבל למכללה. הנער מסיים את הלימודים, אולי ממשיך לתואר שני, ואז הוא פועל ממש כפי שתוכנת: מחפש עבודה שיש בה ביטחון. הוא מוצא את העבודה הזאת, רופא, עורך דין, איש צבא או עובד במשרד ממשלתי. באופן כללי, הילד מתחיל להרוויח כסף, כרטיסי האשראי מתחילים להגיע בהמוניהם ומתחילות הקניות, אם לא התחילו כבר קודם.כשיש לו כסף לבזבז, הילד הולך למקומות שבהם אנשים צעירים כמוהו אוהבים להסתובב, הוא פוגש אנשים, יוצא עם בחורות ולפעמים מתחתן. החיים נפלאים עכשיו, משום שכיום, גם הגברים וגם הנשים עובדים.
שתי משכורות הן ברכה. הם מרגישים מצליחים, עתידם נראה מזהיר. הם מחליטים לקנות בית, מכונית, טלוויזיה, לצאת לחופשות וללדת ילדים. החבילה המאושרת מגיעה. הצורך במזומנים גדול. בני הזוג המאושרים מחליטים שהקריירות שלהן חיוניות, ומתחילים לעבוד קשה יותר בתקווה לזכות בקידום ובהעלאות שכר.ההעלאות מגיעות, ובעקבותיהן ילד נוסף והצורך בבית גדול יותר. הם עובדים יותר, נהיים עובדים טובים יותר, מסורים יותר.
הם חוזרים לאוניברסיטה כדי להתמחות יותר ולהרוויח יותר. אולי אפילו מתחילים לעבוד במקום נוסף. ההכנסות שלהם עולות אבל יחד איתן עולה מדרגת המס שלהם והתשלומים לביטוח לאומי וכל שאר תשלומי המסים האחרים. הם מקבלים את התלוש השמן שלהם ותוהים לאן נעלם כל הכסף. הם רוכשים קרנות נאמנות וקונים מצרכי מזון בכרטיס האשראי שלהם. הילדים שלהם מגיעים לגיל חמש-שש, והצורך לחסוך ללימודים במכללה גובר לצד הצורך לחסוך לקראת פרישה.בני הזוג המאושרים, שנולדו לפני 35 שנה, לכודים עתה ב”מירוץ העכברים” עד סוף ימיהם כאנשים עובדים. הם עובדים למען הבוסים שלהם, למען הממשלה שלה הם משלמים מסים, ולמען הבנק שלו הם משלמים את המשכנתא וההלוואות.ואז הם מציעים לילדיהם “ללמוד היטב, לקבל ציונים טובים ולמצוא עבודה בטוחה”.
הם אינם לומדים דבר על כסף, חוץ מאשר מאלה שמרוויחים מתמימותם ועובדים קשה כל חייהם. התהליך חוזר על עצמו בדור החדש שעובד קשה. זה “מירוץ העברים”.
אם תהיו מוכנים לשלם את המחיר ולעשות את הפעולות הנדרשות, הקורס הדיגיטלי הזה שיצרתי יראה לכם איך לא להכנס למירוץ מלכתחילה, ואם אתם כבר במירוץ, יראה לכם כיצד לצאת ממנו, בידיוק כמו שאני הצלחתי לברוח ממנו קצת לפני גיל 30 ולצאת לעצמאות וחופש כלכלי.
* קורס זה, הוא חלק “מחבילת ההצלחה 360”.

כמעט שלוש וחצי שעות (201 דקות) של 29 שיעורים שילמדו אותך כיצד לצאת לעצמאות וחופש כלכלי
  • רוצים לדעת מה תלמדו בקורס? לחצו כאן!

השאר פרטים