להיוולד מחדש – לנצח את הבוקר ולהפוך כל יום לחלום

1103 students

כשאתה מתבונן בבני האדם שסביבך, יקשה עליך להתעלם מהעובדה שאנשים מעטים מאוד מאושרים, מלאי סיפוק ומנהלים חיים בעלי מטרה. רובם נראים כבלתי מסוגלים להתמודד עם בעיותיהם ועם נסיבות החיים היום יומיות. הרוב מסתפקים בהשתייכות לממוצע, בכך שהם “מסתדרים איכשהו”.

ההסתפקות בבינוניות הפכה לדרך חיים. כתוצאה מכך, הרגשות של אי כשירות גורמות לאנשים, באופן אנושי למדי, להאשים את החברה, אנשים אחרים, את הנסיבות ואת התנאים הסובבים אותם בכישלונותיהם ובאכזבותיהם.
המחשבה שאנשים ודברים ששולטים בחייהם טבועה באופן כה עמוק במחשבתם עד שהם אינם מגיבים בדרך כלל לנימוקי ההיגיון המוכיחים אמת אחרת.
האמת האמיתית שאנחנו לא קורבנות של נסיבות חיינו אלא שותפים ליצירה של חיינו ושל העולם שסביבנו.

בתור אדם שבגיל 23 בשנת 2013 הסתובב בעולם עם הרעיון שיש לו מחלה כרונית לכל החיים שתפגע באיכות חייו(קוליטיס), חובות של מאות אלפי שקלים, יתום ללא משפחה, ללא אהבה, ללא כיוון בחיים, לאחד שהפך את חייו ליצירת אומנות וניצח את כל הגזרות שקראתם בשורה הקודמת, אני יודע ומאמין בצורה אבסולוטית שכל אדם הוא היוצר הבלעדי של חייו ויכול לחולל שינוי מהיר ועוצמתי אשר ישפיע לשנים רבות, אם יהיה מוכן לשלם את המחיר.

בקורס הדיגיטלי להיוולד מחדש – אני מעביר את כל הכלים הפרקטיים שאתם צריכים על מנת למצוא את היעוד האמיתי שלכם, אילו שאלות לשאול את עצמכם, ומה הדברים שאתם צריכים ליישם החל ממחר בבוקר על מנת להתחיל לחולל שינוי אשר יקח אתכם לעבר האושר ועושר.

מחיר הקורס ₪1,270.00